Üdvözöljük a Stroke Neuro Rehab Alapítvány honlapján

Bemutatkozás

Alapítványunk támogatja a stroke és más agyi sérültek rehabilitációját és új módszereket vezet be, valamint maga is szervez és irányít ilyen jellegű tevékenységeket. Segítse az arra rászoruló túlélőket, egy híd legyen a kórházi elbocsátás és az otthoni felépülés között. Segítse a gyógyulni vágyókat, hogy minél hamarabb visszakerüljenek a hétköznapi, valós életbe.

Kórházi elbocsátás után

Kórházi elbocsátás után nagy űr keletkezik a túlélőben, melynek pótlása nagyon fontos a mielőbbi felépülésben.

Felépülés megkezdése

Fontos számunkra, hogy minden segítséget/támogatást megadjunk a rászoruló túlélőknek és hozzátartozóiknak, mely segíti a felépülést.

Folyamatos fejlődés

Feladat orientált, specifikus, funkcionális edzéssel és egyéni megküzdési-stratégiák alkalmazásán keresztül.

Visszatérés az aktív életbe

Végig kísérjük a rászoruló túlélőt a kórházi elbocsátástól addig a pontig, míg vissza nem tud lépni az aktív életbe.

Folyamatos fejlődés
alapítvány

Hogyan segít a Stroke Neuro Rehab Alapítvány?

Adományok

Alapanyag, eszköz stb. vásárlása rászoruló túlélőknek.

Táborok szervezése

Workshop, táborok szervezése rászoruló túlélőknek.

Támogatás

Családtagok, gondozók támogatása, segítése a megelőzésben.

A Kuratórium

Óberné Marosi Gyöngyi Katalin